طراحی سایت با پشتیبانی

طراحی سایت با پشتیبانی

اینترنتی یکی از مشکلات شرکت ها در موضوع مدیریت سایت پشتیبانی از سایت می باشد یعنی دانش فنی و یا نیروی متخصص برای ورود اطلاعات در سایت و یا مدیریت استاندارد سایت را ندارد طراحی سای تعرش هاست مفتخر است این خدمات را با انعقاد قرارداد یکساله به نحو احسنت این خدمات را ارائه داده و مشتریان عزیز را همراهی کرده تا نیازشان مرتفع گردد.

یکی از مشکلات رایج طراحی سایت برای مشتریان دیتا سازی و یا فایل سازی استاندارد برای طراحی سایت می باشد یعنی خیلی از شرکت ها اطلاعات اولیه برای ارایه برای سایت ندارند و از محتوای بی کیفیت و عکس های بی کیفیت و یا از اطلاعات رایج در وب استفاده می کنند که باعث پایین آمدن  راندمان سایت هایشان می گردد عرش هاست مفتخر است در امر فایل سازی مشتریان گرامی را همراهی کند از ایده تا مراحل عکاسی و فیلمبرداری را به صورت حرفه ای برای مشتریان انجام داده تا اطلاعات استاندارد و حرفه ای در سایت جا داده تا در نظرات جستجو کنندگان سایت و مشترانشان پرستیج خاص خود را داشته باشند.

عرش هاست با انعقاد قرارداد فایل سازی کلیه مراحل فایل سازی از عکاسی تا فیلمبرداری تا مراحل روتوش و کار بر روی فیلم و عکس را کاملا حرفه ای انجام داده تا برای تبلیغات در محیط های چندرسانه ای آماده باشد.

یکی از الگوریتم های مهم برای جستجوگران ارائه اطلاعات غیر کپی و اراه محتوای جدید می باشد پس با فایل سازی استاندارد  و غیر کپی علاوه بر رعایت اصول اعتقادی  و کپی رایت رتبه های بالای وب را بخود اختصاص دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر برای فایل سازی با تلفن های ۰۲۱۸۸۹۳۰۷۱۵ تماس حاصل فرمایید.

عرش هاست بدون هیچ گونه غرضی تمامی نکات بهینه سازی سایت را به مشتریان عزیز  اموزش داده تا نیازشان در زمینه بازاریابی  اینترنتی مرتفع گردد.یکی از راه های بازریابی در تجارت بازاریابی اینترنتی می باشد که با تسلط بر روی مسائل مربوط به سئو کلیه مراحل آموزش داده را میتوانید انجام داده و سایت خود را در سطح جستجو گرها نمایش داده و بازاریابی اینترنتی برای کار خود داشته باشید.

عرش هاستامکانات بی نظیری را در اختیار مشتریان برای استفاده از وب سایت خود ارائه می دهد که در زیر نکاتی را ارائه می دهم :
– هسته و انجین وب سایت که مغز متفکر وب سایت می باشد تمامی عملیات دریافت اطلاعات و ذخیره سازی و گزارشگیری ها و یا همان کوئری ها در اختیار این هسته اصلی سایت می باشد که هر چه قویتر باشد وب سایت بهتری مشتریان صاحب می گردند که ما سعی کردیم بهترین سیستم مدیریت محتوا را باری مشتریان بنا بر کاری که می خواهند انجام دهند پیاده سازی م نماییم.
-این امکان در پنل سایت وجود دارد تا اختلاف ساعتی با کشور خود در سایت نداشته باشید.
-اگر امکان فشرده سازی فراهم باشه در وب سایت می توانید حجم سایت فشرده سازی شده و با سرعت بیشتر وب سایت باز گردد.
-سطح دسترسی های مختلف می توانید در سایت تعریف کنید تا اطلاعات مدیریت شده به نمایش درآید.
-امکان بروزرسانی وب سایت با یک کلیک فراهم می باشد.
-انعطاف زیادی در ساخت صفحات مختلفن و مطالب مختلف در سایت وجود دارد که با کلیک می توانید هم محتوا به سایت اضافه کنید و هم فایل .وتمامی محتوا قابل حذف و ویرایش می باشند.
-قابلیت ویرایش پوسته سایت را دارند مشتریان عزیز
-قابلیت ساخت فرم های مختلف و ویرایش و همچین گزارشگیری های مختلف در سایت فراهم می باشد.-
-امکان پرداخت آنلاین بانک ملت و مدیریت پرداختی ها در سایت فراهم است و از طریق پنل مدیریتی قابل مدیریت می باشد.
-افزونه سئو در وب سایت نصب و می توانند سایت را کامل بهینه کنند برای جستجوگرهایی مثل گوگل.
-در طراحی سایت امکان درج ابزارهای مختلف مثل بایگانی و یا آمار سایت فراهم است و به صورت ذلخواه می توانند در سایت چیدمان کنند.
-در سایت مدیریت رسانه دارند تا بتوانند عکس ها و یا فایل های مختلف سایت را مدیریت کنند.
-امکان تنظیم پسوند لینک ها به صورت کاملا شخصی فراهم میباشد.
-در طراحی سایت امکان تنظیم ارسال مطلب برای تاریخ خاص و یا گذاشتن تاریخ انقضا نیز فراهم می باشد.

طراحی وب سایت یک موضوع جذاب برای یادگیری است،که می تواند نیاز های خیلی از صنف های مختلف را در خیلی از زمینه ها مرتفع کند و یک بازاریابی تحت وب سودمند باشد. شما می توانید با آموزش داده شده توسط عرش هاست اصول و قواعد به روزرسانی و بهینه سازی خود را آموخته و نیاز خود را در دهکده جهانی مرتفع نمایید.

نکات سئو و همچنین نکات مربوط به طراحی سایت و کار با پنل مدیریتی کامل آموزش داده میشه و نکات مهم نیز آموزش داده می شود در دو جلسه آموزش حضوری و رفع اشکال طراحی سایت حضوری تا نیاز مشتریان عزیز مرتفع گردد.

مشتریان سفارش طراحی سایتی که نیاز به طراحی سایت با عکاسی و فیلمبرداری را دارند می توانند پکیج ۴ رو با قیمت ۷۰۰ هزار تومان انتخاب کنند تا علاوه بر فایل سازی کار فیلمبرداری و عکاسی از مجموعه انها برای طراحی سایت انجام گردد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

 
X

طراحی سایت  | طراحی وب سایت 

¤