صفحه اصلی / طراحی سایت / دیتا اینتری

دیتا اینتری

 یکی از مشکلات شرکت ها در موضوع مدیریت سایت پشتیبانی از سایت می باشد یعنی دانش فنی و یا نیروی متخصص برای ورود اطلاعات در سایت و یا مدیریت استاندارد سایت را ندارد طراحی سایت عرش هاست مفتخر است با انعقاد قرارداد یکساله به نحو احسنت این خدمات را ارائه داده و مشتریان عزیز را همراهی کرده تا نیازشان مرتفع گردد.

یکی از مشکلات رایج طراحی سایت برای مشتریان دیتا سازی و یا فایل سازی استاندارد برای طراحی سایت می باشد یعنی خیلی از شرکت ها اطلاعات اولیه برای ارائه برای سایت ندارند و از محتوای بی کیفیت و عکس های بی کیفیت و یا از اطلاعات رایج در وب استفاده می کنند که باعث پایین آمدن راندمان سایت هایشان می گردد عرش هاست مفتخر است در امر فایل سازی مشتریان گرامی را همراهی کند از ایده تا مراحل عکاسی و فیلمبرداری را به صورت حرفه ای برای مشتریان انجام داده تا اطلاعات استاندارد و حرفه ای در سایت جا داده تا در نظرات جستجو کنندگان سایت و مشتریهای خود  پرستیج خاص خود را داشته باشند.

عرش هاست با انعقاد قرارداد فایل سازی کلیه مراحل فایل سازی از عکاسی تا فیلمبرداری تا مراحل روتوش و کار بر روی فیلم و عکس را کاملا حرفه ای انجام داده تا برای تبلیغات در محیط های چندرسانه ای آماده باشد.

یکی از الگوریتم های مهم برای جستجوگران ارائه اطلاعات غیر کپی و ارائه محتوای جدید می باشد پس با فایل سازی استاندارد  و غیر کپی علاوه بر رعایت اصول اعتقادی و کپی رایت رتبه های بالای وب را بخود اختصاص دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر برای فایل سازی با تلفن های ۰۲۱66979039 تماس حاصل فرمایید.

عرش هاست بدون هیچ گونه غرضی تمامی نکات بهینه سازی سایت را به مشتریان عزیز  آموزش داده تا نیازشان در زمینه بازاریابی  اینترنتی مرتفع گردد.یکی از راه های بازریابی در تجارت ،بازاریابی اینترنتی می باشد که با تسلط بر روی مسائل مربوط به سئو کلیه مراحل آموزش داده را میتوانید انجام داده و سایت خود را در سطح جستجو گرها نمایش داده و بازاریابی اینترنتی برای کار خود داشته باشید.

عرش هاست امکانات بی نظیری را در اختیار مشتریان برای استفاده از وب سایت خود ارائه می دهد که در زیر نکاتی را ارائه می دهم :
– هسته و انجین وب سایت که مغز متفکر وب سایت می باشد تمامی عملیات دریافت اطلاعات و ذخیره سازی و گزارش گیری ها و یا همان کوئری ها در اختیار این هسته اصلی سایت می باشد که هر چه قویتر باشد وب سایت بهتری مشتریان صاحب می گردند که ما سعی کردیم بهترین سیستم مدیریت محتوا را برای مشتریان بنا بر کاری که می خواهند انجام دهند پیاده سازی نماییم.
-این امکان در پنل سایت وجود دارد تا اختلاف ساعتی با کشور خود در سایت نداشته باشید.
-اگر امکان فشرده سازی فراهم باشد در وب سایت می توانید حجم سایت فشرده سازی شده و با سرعت بیشتر وب سایت باز گردد.
-سطح دسترسی های مختلف می توانید در سایت تعریف کنید تا اطلاعات مدیریت شده به نمایش درآید.
-امکان بروزرسانی وب سایت با یک کلیک فراهم می باشد.
-انعطاف زیادی در ساخت صفحات مختلف و مطالب مختلف در سایت وجود دارد که با کلیک می توانید هم محتوا به سایت اضافه کنید و هم فایل .وتمامی محتوا قابل حذف و ویرایش می باشند.
-قابلیت ویرایش پوسته سایت را خواهید داشت.
-قابلیت ساخت فرم های مختلف و ویرایش و همچین گزارش گیری های مختلف در سایت فراهم می باشد.
-امکان پرداخت آنلاین بانک ملت و مدیریت پرداختی ها در سایت فراهم است و از طریق پنل مدیریتی قابل مدیریت می باشد.
-افزونه سئو در وب سایت نصب و می توانید سایت را کامل بهینه کنید برای جستجوگرهایی مثل گوگل.
-در طراحی سایت امکان درج ابزارهای مختلف مثل بایگانی و یا آمار سایت فراهم است و به صورت ذلخواه می توانید در سایت چیدمان کنید.
-در سایت مدیریت رسانه دارید تا بتوانند عکس ها و یا فایل های مختلف سایت را مدیریت کنید.
-امکان تنظیم پسوند لینک ها به صورت کاملا شخصی فراهم می باشد.
-در طراحی سایت امکان تنظیم ارسال مطلب برای تاریخ خاص و یا گذاشتن تاریخ انقضا نیز فراهم می باشد.

طراحی وب سایت یک موضوع جذاب برای یادگیری است،که می تواند نیاز های خیلی از صنف های مختلف را در خیلی از زمینه ها مرتفع کند و یک بازاریابی تحت وب سودمند باشد. شما می توانید با آموزش داده شده توسط عرش هاست اصول و قواعد به روزرسانی و بهینه سازی خود را آموخته و نیاز خود را در دهکده جهانی مرتفع نمایید.

نکات سئو و همچنین نکات مربوط به طراحی سایت و کار با پنل مدیریتی کامل آموزش داده می شود و نکات مهم نیز آموزش داده می شود .

مشتریان سفارش طراحی سایتی که نیاز به طراحی سایت با عکاسی و فیلمبرداری را دارند می توانند پکیج ۴ رو با قیمت ۷۰۰ هزار تومان انتخاب کنند تا علاوه بر فایل سازی کار فیلمبرداری و عکاسی از مجموعه آنها برای طراحی سایت انجام گردد.

 

این مطالب را نیز ببینید!

پشتیبانی و دیتا اینتری سایت

یکی از خدمات عرش هاست پشتیبانی و دیتا اینتری وب سایت می باشد. تولید محتوای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code