صفحه اصلی / طراحی سایت / طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت web design

طراحی سایت با گرافیک حرفه ای :

طراحی سایت به معنای ورود به دنیای مجازی جهانی جهت نماش نماش کالا و یا خدمات می باشد. طراح حرفه ای کسی است که مدیریت را به چشم پوشی دوست و دوست نداشتن شخصی خود و طرح که ارضاء و جذب مخاطب از سایت آینده ایجاد شده است را ترجیح ندهد و قواعد اصلی طراحی سایت را رعایت کند. اصول طراحی وب به طور کلی پذیرفته شده است، اما در نهایت تغییر توصیه در مورد چگونگی ایجاد رابط راحت و وب سایت کاربر پسند با عناصر قدرتمند فتوشاپ و نرم افزارهای دیگر و گسترش نرم افزار طراحی نرم افزار Adobe CS6. تو رفتگی در دیوار و اهداف پروژه شما عواملی که در پیاده سازی یک وب پویا خود را نشان می دهند. بنابراین برخی از مفاهیم اولیه بازاریابی، روانشناسی، هنر و بهینه سازی موتورهای جستجو کلمات بی اعتنایی و غیر استفاده ای نیستند و بنای یک طراحی سایت خوب می باشند.  تیم ما این مجموعه از دستورالعمل های طراحی را به روز نگه می دارد به عنوان فن آوری و ترجیحات بینندگان در حال تحول حفظ می نماید.

طراحی وب سایت برنامه ریزی و ایجاد وب سایت است. که شامل معماری اطلاعات، رابط کاربر، ساختار سایت، ناوبری، طرح، رنگ، فونت، و تصاویر هست. همه این ها با اصول طراحی برای ایجاد یک وب سایت است که در دیدار اهداف گرافیست و طراح ترکیب شده است.

طراحی وب شامل هر دو اصول طراحی: تعادل، کنتراست، تاکید، ریتم، و وحدت و عناصر طراحی: خطوط، اشکال، بافت، رنگ، و جهت. با قرار دادن این کارها با هم، یک طراح وب، وب سایت ایجاد می کند.

طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای عرش هاست مفتخر به طراحی و پیاده سازی وب سایت های حرفه ای از سال ۱۳۸۷ تا به حال بوده است.
مشتریان عزیز می توانند با دیدن نمونه کارها و همچنین ارتباط با مشتریان ما از خدمات  طراحی سایت حرفه ای عرش هاست  اطلاع کسب نمایند.
مدت زمان طراحی سایت در  طراحی سایت حرفه ای از ۴ تا نهایتا ۷ روز کاری می باشد و بعد از ویرایش نهایی کار طراحی سایت تحویل مشتری می گردد.
مشتریان با آموزش می توانند بر روی پنل مدیریتی سایت مسلط شده و کل سایت رو به روز رسانی نمایند.
طراحی سایت حرفه ای به مشتریان این امکان را می دهد تا در بازاریابی کارشان به صورت کارآمد از فضای وب در کسب و کار شرکت شان بیفزایند.
در نسخه حرفه ای طراحی سایت عرش رایان مشتریان صاحب پنل سایت و پیامک و فروشگاه هستند تا نیاز خودشان را برآورده سازند.
نکات بازاریابی اینترنتی به صورت کامل به مشتریان آموزش داده می شود و در فایل pdf به صورت مکتوب به مشتریان عزیز ارائه میگردد.

رسانه های اجتماعی از مدت ها پیش تبدیل به بخش مهمی از زندگی روزمره ما شده اند و جای  هیچ تعجب نیست  ما را در این جور رسانه ها ببینید و بشناسند و از این طریق وارد سایت شوند و ترافیک سایت را ارتقاء و  بازریاب ما شوند .یکی از اصول طراحی سایت حرفه ای توجه به تمامی جوانب طراحی وب سایت حرفه ای م باشد.

در عرش هاست از دیتا اینتری اولیه تا مرحله تست و آزمایش و تحویل کار در جلوی مشتری انجام شده و سپس آموزش و تحویل مشتری میگردد.

 

طراحی وب سایت یک صنعت پر جنب و جوش و متنوع است که در حال تغییر است و به سرعت در حال تحول است.محصول نهایی آن یک دارایی در ارائه یک محصول است، اتصال مردم با افراد دیگر، ارائه یک ابزار و یا خدمات.

طراحی از راه دور: نگه داشتن مشتریان و همکاران محترم و مسلط به وب از دور از مزایای طراحی سایت در فضای مجازی می باشد.

شرکت طراحی سایت امکانات بی نظیری را در اختیار مشتریان برای استفاده از وب سایت خود ارائه می دهد که در زیر نکاتی را ارائه می دهم :
– هسته و انجین وب سایت که مغز متفکر وب سایت می باشد تمامی عملیات دریافت اطلاعات و ذخیره سازی و گزارش گیری ها و یا همان کوئری ها در اختیار این هسته اصلی سایت می باشد که هر چه قویتر باشد وب سایت بهتری مشتریان خواهند داشت که ما سعی کردیم بهترین سیستم مدیریت محتوا را برای مشتریان بنا بر کاری که می خواهند انجام دهند پیاده سازی نماییم.
-این امکان در پنل سایت وجود دارد تا اختلاف ساعتی با کشور خود در سایت نداشته باشید.
-اگر امکان فشرده سازی فراهم باشد در وب سایت می توانید حجم سایت فشرده سازی شده و با سرعت بیشتر وب سایت باز گردد.
-سطح دسترسی های مختلف می توانید در سایت تعریف کنید تا اطلاعات مدیریت شده به نمایش درآید.
-امکان بروزرسانی وب سایت با یک کلیک فراهم می باشد.
-انعطاف زیادی در ساخت صفحات مختلف و مطالب مختلف در سایت وجود دارد که با کلیک می توانید هم محتوا به سایت اضافه کنید و هم فایل،وتمامی محتوا قابل حذف و ویرایش می باشند.
-قابلیت ویرایش پوسته سایت 
-قابلیت ساخت فرم های مختلف و ویرایش و همچین گزارش گیری های مختلف در سایت فراهم می باشد.
-امکان پرداخت آنلاین بانک ملت و مدیریت پرداختی ها در سایت فراهم است و از طریق پنل مدیریتی قابل مدیریت می باشد.
-افزونه سئو در وب سایت نصب و می توانید سایت را کامل بهینه کنید برای جستجوگرهایی مثل گوگل.
-در طراحی سایت امکان درج ابزارهای مختلف مثل بایگانی و یا آمار سایت فراهم است و به صورت ذلخواه می توانند در سایت چیدمان کنید.
-در سایت مدیریت رسانه دارید تا بتوانند عکس ها و یا فایل های مختلف سایت را مدیریت کنید.
-امکان تنظیم پسوند لینک ها به صورت کاملا شخصی فراهم می باشد.
-در طراحی سایت امکان تنظیم ارسال مطلب برای تاریخ خاص و یا گذاشتن تاریخ انقضا نیز فراهم می باشد.

طراحی وب سایت یک موضوع جذاب برای یادگیری است،که می تواند نیاز های خیلی از صنف های مختلف را در خیلی از زمینه ها مرتفع کند و یک بازاریابی تحت وب سودمند باشد. شما می توانید با آموزش داده شده توسط شرکت طراحی سایت عرش  هاست اصول و قواعد به روزرسانی و بهینه سازی خود را آموخته و نیاز خود را در دهکده جهانی مرتفع نمایید.

خدمات طراحی سایت

طراحی سایت عرش هاست ارائه دهنده پنل سایت و پیامک و ارائه دهنده هاست و دامین می باشد .

طراحی سایت عرش هاست پنل های طراحی سایت داینامیک با قیمت های مناسب و پشتیبانی خوب به مشتریان عزیز ارائه می دهد .

در حین طراحی سایت مشتریان می توانند برای هماهنگی بیشتر در دفتر طراحی سایت حضور فیزیکی داشته باشند تا طرح ارائه شده توسط مشتری کامل  و بدون نقص پیاده سازی گرد.

مشتریان می توانند قبل از قرارداد نمونه و یا طرح سایت مورد نظر را به عرش  هاست ارائه داده تا آنالیز قیمت را به مشتریان ارائه دهند تا طراحی ارائه شده با قیمت مناسب پیاده سازی گردد.

بعد از پیاده سازی سایت توسط عرش  هاست نمونه به مشتری ارائه می گردد تا اگر ادیت و ویرایشی داشت به شرکت ارائه دهند تا نمونه نهایی تحویل مشتری گردد.

تمامی سایت های پیاده سازی شده یکسال پشتیبانی رایگان دارند .

 

عرش هاست همچنین کارهای مربوط به فایل سازی از عکاسی تا مرحله فیلمبرداری از شرکت ها را انجام می دهد مشتریانی که بیش از یک طراحی سایت سفارش میدهند از تخفیف ۳۰ درصدی برخوردار خواهند بود.

 

از جمله خدمات طراحی سایت  عرش هاست شامل خدمات زیر می باشد :

طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت برای شرکت

طراحی سایت برای بنگاه اقتصادی

طراحی سایت برای صرافی

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت هتل

طراحی سایت آژانس املاک

طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت خدمات مجالس

طراحی سایت پرسش و پاسخ

طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت مجله

ساخت سایت حرفه ای

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت شرکت مهندسی

طراحی سایت دفتر مهندسی

طراحی سایت پتروشیمی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت نسخه موبایل

طراحی سایت مواد غذایی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت دانلود

طراحی سایت موسسه زیبایی

 

برای ارتباط با شرکت طراحی سایت و سفارش طراحی سایت به صورت شبانه روزی می توانید با شماره ۰۲۱۶۶۹۷۹۰۳۹تماس بگیرید تا کارشناس طراحی سایت شما را راهنمایی کند.  یا با ورود به سایت arshhost.net در سامانه پشتیبانی طراحی سایت عضو شده و تیکت خود را ثبت نمائید تا در اولین زمان ممکن کارشناسان مشکل شما را حل نمایند.

طراحی سایت عرش هاست از مرحله فایل سازی که شامل عکاسی و فیلمبرداری تا مرحله دیزاین گرافیک و ویرایش نهایی نزد مشتری را با افتخار انجام می دهد سورس فیلم و عکس تحویل مشتری می گردد.

بعد از انجام مراحل فایل سازی کلیه اطلاعات ویرایش شده و برای وب بهینه می گردد سپس بر روی سایت بارگزاری میگردد و مشتری نمونه سایت خود را مشاهده در صورتی که ویرایشی بر روی کار  طراحی سایت خود داشته باشد می تواند ویرایش خود را ارسال نموده تا انجام گردد سپس کار طراحی سایت برای تحویل به مشتری آماده می گردد.

بعد از تحویل کار طراحی سایت پشتیبانی طراحی سایت شروع شده اگر مشتری در سایت سوال یا ابهامی داشت می تواند از پشتیبانی طراحی سایت عرش رایان استفاده کند تا کار طراحی سایت خود را به هدف نهایی برساند.

خدمات شرکت به صورت تلفنی از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعداز ظهر می باشد و همچنین مشتریان عزیز می توانند در سایت arshhost.net  تیکت بزنند تا در اسرع وقت جواب داده شود.

بعد از اتمام قرارداد یکساله پشتیبانی طراحی سایت مشتریان عزیز برای پشتیبانی سال های بعد میتوانند اقدام نمایند و قرارداد جدید برای پشتیبانی سال بعد منعقد کرده تا سایتشان پشتیبانی گردد البته اگر نیازی داشته باشند.

یکی دیگر از خدمات طراحی سایت عرش رایان سئو می باشد :

SEO مخفف “بهینه سازی موتورهای جستجو.” این روند گرفتن ترافیک از “آزاد“، “آلی“، “سرمقاله” و یا نتایج “طبیعی” جستجو در موتورهای جستجو می باشد.همه موتورهای جستجوی عمده مانند گوگل، بینگ و یاهو نتایج جستجو اولیه، که در آن صفحات وب و مطالب دیگر مانند فیلم یا لیست های محلی نشان داده شده است .

برای داشتن سئو ی خوب می بایستی تمامی الگوریتم های گوگل را انجام و ادامه داد تا به نتیجه مطلوب رسید یعنی اطلاعات به روز و غیر کپی در سایت وارد گردد که گوگل اهمیت بسیار زیادی به محتوای خوب قائل می شود.به روز وبلاگ خود را به روز کنید  همراه با گذاردن لینک سایت در و بلاگ.به روز اگهی  متنی خود را به روز کنید و بک لینک های با ارزش از سایت های با رنک بالا بگیرید.

البته در حال حاظر موتور های جستجو گر اهمیتی بسیار زیادی به محتوای تازه و جدید و غیر کپی می دهند و می تواند تاثیر بسزایی در رتبه های گوگل داشته باشد ولی با این حال بازهم بک لینک ها خیلی نقش بالای در نمایش سایت در رتبه های بالا دارد.پس هم نکات طراحی سایت و سئو مد نظر باید باشد و هم بک لینک ها.

 

یکی از ویژگی های طراحی سایت توسط عرش هاست رسپانسیو و یا واکنش گرا بودن سایت می باشد یعنی وب سایت در سیستم ها ی مختلف منعطف پذیر هست یعنی چه در موبایل و چه در تبلت و یا pc سایت منعطف پذیر و واکنش گرا عمل کرده و رزولوشن های مختلف سایت از هم نمی پاشد و با انواع مختلف گوشی موبایل و تبلت و کامپیوتر منعطف می باشد.

شرکت طراحی سایت

 

این مطالب را نیز ببینید!

پشتیبانی و دیتا اینتری سایت

یکی از خدمات عرش هاست پشتیبانی و دیتا اینتری وب سایت می باشد. تولید محتوای …