02166979039 info@arshhost.ir
انتخاب برگه

درباره شرکت عرش هاست

 

سایت عرش هاست درسال ۱۳۸۷بامدیریت احمد احمدزاده مالک سایت arshhost.ir فعالیت خود را آغاز نمود.عرش هاست در زمینه طراحی سایت و پشتیبانی وب سایت های طراحی شده ،نمایندگی سرور و هاستینگ فعالیت میکند.
برای دیدن هزینه های طراحی سایت لطفا کلیک نمایید.
طراحی بیش از ۱۰۰۰ نمونه کار دولتی،دانشگاهی،صنعتی و آموزشی از جمله افتخارات عرش هاست می باشد.

سایت عرش هاست از تکنولوژی روز در پیاده سازی و ساخت انواع مدیریت محتوا ها بهره می برد.

 

قوانین و مقررات سایت

 

?

ماده ۱

 مسئولیت هرگونه شکایت یا ادعا در رابطه با دامنه یا هاست یا پنل پیامک و یا وب سایت درزمان حال و آینده را بر عهده گرفته و کلیه خدمات گرفته شده  را بدون سوء نیت از مجموعه عرش هاست خریداری نموده ام  و همچنین مغایرتی با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ندارد.

?

ماده۲

وب سایت به صورت کامل نزد مشتری تست و آزمایش خواهد شد و در نهایت آموزش و تحویل می گردد و تسویه کلی می گردد.

?

ماده ۳

پشتیبانی وب سایت سال اول رایگان می باشد که شامل پشتیبانی سرور و پشتیبانی آموزشی می باشد که شامل تغییر در ساختار و ظاهر سایت  به هیچ وجه نمی باشد.درصورت درخواست پشتیبانی آموزشی در سال های بعد می بایست قراداد پشتیبانی سالانه منعقد گردد بعد از اتمام دوره یکساله هاست و دامنه می بایست تمدید گردد . در صورت عدم تمدید بعد از گذشت یک ماه از تاریخ انقضاء، امکان تمدید دامنه و هاست وجود ندارد و اطلاعات هاست پاک می گردد و در صورت وجود فایل پشتیبانی هزینه ریکاوری دریافت می گردد.

?

ماده ۴

بعد از انعقاد قرارداد وب سایت،۵۰ درصد هزینه قرارداد شامل:هزینه های مربوط به ثبت دامنه و فضا و همچنین بیعانه کار از مشتری دریافت و ما بقی هزینه سایت بعد از تحویل و آموزش صورت می گیرد و همچنین تمامی مسائل مربوط به سئو و بهینه سازی سایت در موتور های جستجوگر مثل گوگل برعهده مشتری می باشد ولی نکات سئو حتما آموزش داده خواهد شد.

?

ماده ۵

در صورت ارسال ایمیل اسپم از سرور(spam)،مطابق قوانین سرور که در تمام دنیا اجرا میشود وب سایت معلق و در صورت تکرار وب سایت از سرور حذف خواهد شد و همچنین هزینه تمدید سالیانه دامنه های بین المللی و هاست با نرخ ارز روز محاسبه می شود.

?

ماده ۶

 در صورت اضافه شدن هر زبان در سایت ۵۰ درصد به مبلغ اولیه اضافه میشود.و همچنین در صورتی که مشتری به هر علت نسبت به دریافت سایت خود کوتاهی نماید هزینه بیعانه بابت هاست و دامنه و یا هزینه طراحی اولیه و یا زمان مشاوره و قرارداد محسوب می شود.

?

ماده ۷

اطلاعات اولیه ساخت سایت توسط مشترک(حتما اطلاعات بصورت فایل تحویل عرش هاست گردد) عبارتند از: فایل های تماس با ما،درباره ما،۵۰ عکس به صورت دسته بندی شده برای گالری سایت،۵ صفحه اطلاعات رزومه  و آرم مشتری.در صورت ارائه اطلاعات اضافه بر قرارداد می بایست هزینه داده های اضافی برآورد شده و به جمع کل قرارداد اضافه گردد.

?

ماده۸

مدارک مورد نیاز :ارسال کپی کارت ملی و تعهد نامه عرش هاست.

یک پیام ارسال کنید

آیا سوالی دارید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید