02166979039 info@arshhost.ir
انتخاب برگه

خدمات مرکز مشاوره و روانشناسی ندای درون

مرکز روانشناسی تهران مفتخر است که با بهره مندی از متخصصان کاردان در این زمینه توانسته رضایت شما عزیزان را به دست آورد و در اولویت انتخاب شما قرار گیرد. ما به عنوان یکی از مراکز مشاوره و روانشناسی در تهران در نظر داریم که با ارائه ی اصول های لازم شما را در دستیابی به زندگی توام با آرامش بیشتر یاری کنیم.

از مهمترین خدمات ارائه شده در مرکز روانشناسی تهران می توان:

  • زوج درمانی
  • مدیریت استرس
  • مدیریت رفتار
  • تمرینات ملایم سازی
  • درمان اضطراب
  • روانشناسی شخصیت
  • انجام تست های روانشناختی
  • آزمایش هوش
  • انجام آزمایشات مربوط به اختلالات مغزی
  • درمان اختلال های شخصیتی

را نام برد. شما می توانید با اعتماد به هر یک متخصصین مرکز روانشناسی تهران برای درمان هر گونه اختلال مربوط به روح و روان خود گام موثری بردارید. اگر اقدامات مربوط به درمان در اسرع وقت در پیش گرفته شود، موفقیت روش درمان نیز بیشتر خواهد بود. زوج هایی که در زندگی زناشویی خود دچار هرگونه مشکلات برطرف نشدنی هستند، آیا می دانند همین مشکلات تا چه اندازه ای می تواند در سلامت روح و روان خودشان و البته فرزندشان تاثیر گذار باشد.

شاخه های مهم روانشناسی

یکی از مهمترین سؤالاتی که همیشه افراد پس از مراجعه روانشناس در غرب تهران از ما می پرسند این است که به چه روانشناسی مراجعه کنیم؟

پاسخ به این سؤال بستگی به این دارد که افراد دچار چه مشکلی هستند!، به عبارتی علم روانشناسی نیز دارای شاخه های مختلفی می باشد که در هر شاخه، فردی با مشکلی مشخص را پذیرش می کنند که اکنون به بررسی آنها می پردازیم:

• روانشناسی مشاوره؛ در روانشناسی مشاوره افراد معمولاً اختلال روانی ندارند، اما به دلایلی در زندگی خود دچار مشکلات مختلفی شده اند که نیاز به راهنمایی های تخصصی دارند.

• روانشناسی بالینی؛ این گروه از روانشناسان اغلب می توانند به افرادی کمک کنند نیاز به روان درمانی دارند، برای مثال فردی که به دلیل بیماری پانیک به روانشناس مراجعه می کند بعد از تشخیص سطح پیشرفت بیماری می تواند روند درمانی خود را تنها با یک روانشناس بالینی یا با همکاری یک روانپزشک شروع کند.

به عبارتی مشکلاتی که به دلیل اختلالات روانی در افراد ایجاد می شود با این شاخه از علم روانشناسی می توانند برطرف شوند.

مشاور روانشناسی کودک

روانشناس کودک در غرب تهران

امروزه با روی کار آمدن مشاور روانشناسی کودک والدین می توانند از کج روی ها و رفتارهای غلط کودکان خود جلوگیری کنند.

کودکی، مهم ترین دوره تربیت همه ی انسان ها محسوب می شود، والدین در این دوره با آموزش رفتارهای اولیه و هنجارهای اجتماعی، کودکان را برای شرکت در اجتماع آماده می کنند.

روان کودک

متخصصین جامعه روانشناسی مثال هایی متعددی در مورد کودک و روان پاک او زده اند که در معروف ترین آن ها می توان به مثال تخته سفید اشاره کرد.

در این مثال ذهن کودک همچون یک تخته ی سفید تصور شده است که از زمان تولد تا هفت سالگی با توجه به آموخته ها و مشاهدات خود آن را پر می کند. اگر بر اثر اتفاقاتی یا اعمال و رفتاری که اطرافیان به کودک نشان می دهند، این تخته سفید با اطلاعات غلطی پر شود، پاک کردن این تخته کار راحتی نخواهد بود! پس نیاز است که هنگام بروز ناهنجاری و کج رفتاری در کودکان، از مشاور روانشناسی کودک بهره ببریم.

گاهی کودکان به طور ناخواسته دچار اختلالاتی می شوند که درمان آن از دست والدین ساخته نیست و به نوعی والدین در برابر کودک به درماندگی می رسند،در این زمان بیش از هر موقع دیگر، اهمیت مشاور روانشناسی کودک در زمینه ی تربیت و همچنین شکل دادن شخصیت کودک واضح و مبرهن می شود.

روان درمانی کودک

علاوه بر این، برای همه ی والدین پیش آمده است که کودکشان خطایی انجام می داده و یا اینکه در جمع دوستان خود رفتاری غلط می آموزد؛ سپس آن رفتار و آموخته ی خود را در مکان و زمان مختلف به منصه ظهور می رساند.

در اینجور مواقع والدین، غالبا با نشان دادن عکس العمل های شدید و تنبیه گونه موجب می شوند که کودک از آنها فاصله بگیرد و در خلوت خود آن عمل را تکرار کند یا اینکه روی به لجبازی بیاورد.

غالبا با نشان دادن عکس العمل های شدید و تنبیه گونه موجب می شوند که کودک از آنها فاصله بگیرد و در خلوت خود آن عمل را تکرار کند یا اینکه روی به لجبازی بیاورد.

در این زمان است که بایستی با کمک گرفتن از مشاوره روانشناسی کودک نسبت به جلوگیری از کج روی فرزند خود اقدام کنید.

امروزه مرکز مشاوره و روانشناسی ندای درون کمک شایانی به جلوگیری از بروز اختلالات در کودکان کرده است.

انتظارات شما از مرکز مشاوره خوب در تهران

انتظار شما از یک مرکز مشاوره و روانشناسی چیست؟ تجربیات ما نشان می دهد که یکی از انتظارات مراجعه کنندگان از مشاوران و روانشناسان متخصص و با تجربه، می تواند ارائه اطلاعات کافی در جریان گفتگو و مشاوره، در مورد مشکل موجود و یا بیماری و اختلال جسمی و روانی باشد. مطمئن باشید روانشناسان متخصص و کارآمد مشاور م در تهران، دانش و اطلاعات مناسب علمی و تخصصی به شما ارائه خواهند نمود.

تلفن تماس مرکز مشاوره و روانشناسی ندای درون : شماره های تماس :-4429032744863952-021 | 09011809309